Jesteśmy producentem podstawek różnego przeznaczenia z kamienia naturalnego: granitu i marmuru. Na blogu dzielimy się informacjami o naszych produktach, inspiracjami, przepisami oraz ciekawostkami. Zapraszamy do lektury!

Jak powinno się podawać przystawki ?

Wyjątkowy pomysł na podawanie przystawek lub sushi w domu oraz restauracji.

przystawka podana na tacce z kamienia

Przyjęcia to nie tylko okazja do spotkania się z przyjaciółmi, szampańskiego świętowania i zabawy, lecz także okazja do zaprezentowania się jako świetny gospodarz, który potrafi podjąć gości w zachwycający sposób. Istotnym elementem każdej imprezy jest przygotowanie przekąsek…  I tu możemy się naprawdę wykazać…

Szczególnie gdy oprócz prawidłowego przyrządzenia potrawy, możemy je jeszcze podać w niezwykle zachęcający sposób.

Sposobem na wywarcie tak pozytywnego i estetycznego wrażenia jest na przykład granitowa podstawka. Przekąski podane na kamieniu będą wyglądały jeszcze bardziej apetycznie, a my zaprezentujemy się jako obyci i światowi gospodarze.

Na płytach / tackach z kamienia świetnie prezentują się takie dania jak sushi, krewetki, kanapeczki, mini burgery czy nadziewane jajka. Każda potrawa dostaje dodatkowego wyrazu oraz pięknie odbija się w spolerowanej jak lustro powierzchni granitu.

Podstawki z kamienia mogą być wykonane w najróżniejszym stylu, kolorystyce i wymiarach. Dlatego każda prestiżowa i nowoczesna restauracji chcąca wprowadzić ciekawą i nową formę serwowania potraw znajdzie coś pasującego do wystroju jej wnętrza.

Gdyby zechcieli Państwo wykorzystać nasze produkty w ciągu tego wyjątkowego wieczoru, serdecznie zachęcamy do kontaktu z nami oraz zapoznania się z ofertą sklepową wyrobów z kamienia.

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą w naszym sklepie internetowym.

Jesteśmy producentem produktów z kamienia naturalnego do kuchni (deski do krojenia z granitu, kamienie do grilla) i do wystroju wnętrz (stoliki i blaty marmurowe, podstawki pod figurki/głośniki stereo).

Przejdź do sklepu