Jesteśmy producentem podstawek różnego przeznaczenia z kamienia naturalnego: granitu i marmuru. Na blogu dzielimy się informacjami o naszych produktach, inspiracjami, przepisami oraz ciekawostkami. Zapraszamy do lektury!

Pomysł na prezenty Bożonarodzeniowe

Najlepsze prezenty są wtedy gdy praktycznie je wykorzystamy

Święta nadchodzą wielkimi krokami, a my z tej okazji chcemy Wam zaproponować fantastyczny pomysł na bożonarodzeniowy upominek dla najbliższych. Zdecydowana większość z naszych produktów idealnie nadaje się na gustowny podarunek, który perfekcyjnie trafi w gusta obdarowywanej osoby, a także wiernie posłuży przez kolejne lata.

Podczas świąt Bożego Narodzenia dajemy sobie przeróżne prezenty. Czasem chcemy dać coś praktycznego, coś co posłuży przez lata i rzeczywiście będzie często używane. Czasem zależy nam na tym, by prezent od nas był bardzo osobisty i przypominał o wspólnie spędzonych pięknych chwilach. A czasem nie mamy pomysłu i w efekcie wybieramy prezent na ostatnią chwilę, nie do końca będąc zadowolonym z zakupu.

Aby zapobiec ostatniej z wymienionych sytuacji zachęcamy do wyboru jednego z naszych produktów. Jako prezent praktyczny, chcemy zaoferować deski do krojenia, kamienie do pieczenia, grillowania i pizzy czy stojaki. Najwyższa jakość wykonania i materiałów sprawi, że produkt posłuży przez lata oraz będzie użyteczny. Typowo kulinarne produkty pozwolą także na odkrycie nowych dań oraz sposobów przygotowywania tych już nam znanych.

Jeżeli natomiast celują Państwo w bardziej osobisty prezent, proponujemy wszelkiego rodzaju podstawki granitowe. Proszę sobie wyobrazić zdjęcie w gustownej ramce przytwierdzone do granitowej podstawy. Takie połączenie nie dość, że niezwykle wyróżnia prezentowane zdjęcie, jako naprawdę istotny element wystroju mieszkania, to jeszcze wskazuje, że to, co jest zawarte na zdjęciu, jest prawdziwą wartością tego domu. Innym sposobem wykorzystania naszych podstawek jest zaakcentowanie dokonań domownika poprzez podarowanie mu wyróżnienia lub statuetki na granicie. Taka gratyfikacja osiągnięcia znacznie zyskuje na prestiżu oraz wspaniale się prezentuje.

Pamiętajmy o naszych bliskich i sprawmy, by poprzez nasz upominek poczuli się naprawdę docenieni.

Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą, mamy nadzieję, że znajdą Państwo u nas coś wyjątkowego.

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą w naszym sklepie internetowym.

Jesteśmy producentem produktów z kamienia naturalnego do kuchni (deski do krojenia z granitu, kamienie do grilla) i do wystroju wnętrz (stoliki i blaty marmurowe, podstawki pod figurki/głośniki stereo).

Przejdź do sklepu