Jesteśmy producentem podstawek różnego przeznaczenia z kamienia naturalnego: granitu i marmuru. Na blogu dzielimy się informacjami o naszych produktach, inspiracjami, przepisami oraz ciekawostkami. Zapraszamy do lektury!

Pudełka ozdobne z grawerem

Dla osób chcących wykorzystać nasze deski do krojenia w formie indywidualnego lub firmowego prezentu wprowadzamy do oferty drewniane pudełka ozdobne. Co ważniejsze, dajemy możliwość personalizacji lub identyfikacji prezentu poprzez wykonanie graweru. Grawerować na pudełku, a także kamieniu możemy dosłownie wszytko od imion poprzez dedykacje, grafiki, loga firmowe, a nawet wizerunki twarzy.

Personalizowane pudełko z wygrawerowanym logo.

Co raz częściej klienci chcą wykorzystać oferowane przez nas deski do krojenia w formie prezentu. Porządny podarunek powinien być zwieńczony odpowiednim opakowaniem. Pudełka, w których wysyłamy nasze produkty mimo, że są bardzo solidne, wytrzymałe i w 100% zabezpieczają granit w trakcie wysyłki to niestety nie posiadają funkcji dekoracyjnej. Dlatego też wprowadzamy do naszej oferty eleganckie pudełka ozdobne wzbogacone indywidualnym grawerem.

Dedykowany grawer wg własnego lub naszego projektu wykonujemy techniką laserową. Laser grawerujący dysponuje niezwykłą precyzją pracy. Dzięki temu zarówno na wieczku lub boku pudełka, jak również na samej kamiennej desce do krojenia możemy wypalić wszystko.

Grawerowanie w drewnie za pomocą laseru Laser Grawerujacy
Poniżej przykład realizacji większej partii upominków (desek z czarnego granitu wraz z pudełkami) dla klientów niemieckiej firmy Metall 4.0. W tym przypadku projekt obejmował grawerowanie dużego logo centralnie na wieczku pudełka oraz znacznie mniejszego i delikatniejszego w rogu kamiennej podstawki.

grawerowanie w drewnie Pudełko z logo Metall 4.0

Grawer na kamieniu Grawerowane logo na desce granitowej

Deska do krojenia z kamienia z logo

Dzięki najwyższej jakości oraz szybkości pracy lasera wykonanie nawet bardzo dużej (rzędu kilkuset) ilości grawerów w stosunkowo niedługim czasie nie stanowi żadnego problemu.

Oprócz grawerowania logo, imion czy personalizowanych dedykacji np. z okazji urodzin czy rocznicy ślubu możemy wykonać również dużo bardziej skomplikowane grafiki oraz nawet wizerunki osób. Każdy projekt traktujemy indywidualnie. Wystarczy skierować do nas zapytanie.

Wkrótce przedstawimy na naszym blogu zdjęcia z innych realizacji projektów naszych klientów.

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą w naszym sklepie internetowym.

Jesteśmy producentem produktów z kamienia naturalnego do kuchni (deski do krojenia z granitu, kamienie do grilla) i do wystroju wnętrz (stoliki i blaty marmurowe, podstawki pod figurki/głośniki stereo).

Przejdź do sklepu