Podstawki pod kolumny głośnikowe

Głębia dźwięku, stabilizacja kolumny, estetyka

Nowa jakość dźwięku dzięki podstawce z granitu.

Granit to kamień o wyjątkowej odporności. Dzięki temu możemy bez obaw układać na nim naprawdę ciężkie przedmioty. Jeśli dodamy do tego fakt, że granit jest niezwykle atrakcyjnie wyglądającą skałą, którą można obrobić na wiele sposobów, otrzymamy bardzo ciekawą mieszankę. Jeden z nich stanowią oferowane przez nasz sklep granitowe podstawki pod głośniki i kolumny.

Granitowe podstawki pod kolumny - zalety

Oferowane przez nas kamienne podstawki to produkty bardzo atrakcyjne z wielu względów. Przede wszystkim dzięki nim bas wydobywający się z głośnika nabiera głębszej, intensywniejszej i wyrazistszej barwy. Ustawienie kolumn na oferowanych przez nas granitowych podstawkach pozwoli ustabilizować głośniki (granit jest skałą bardzo gęstą i przez to nawet nieduża płyta jest odpowiednio ciężka), wykluczając tym samym wszelkie drgania i chwianie mogące niekorzystnie wpływać na jakość dźwięku. Oprócz plusów dotyczących brzmienia głośników nie należy zapominać o walorach estetycznych związanych z wyglądem kamieni naturalnych. Produkty dostępne w naszym sklepie internetowym są niezwykle stylowe i designerski i dzięki temu nadają kolumną i samemu wnętrzu pomieszczenia nie lada smaku.

W naszym asortymencie znajdą Państwo podstawki różniące się rozmiarem i kształtem. Nic nie stoi również na przeszkodzie aby wykonać podstawki pod głośniki po wymiar podany przez klienta.
Wszystkie oferowane przez nas produkty wyposażone są w specjalne silikonowe nóżki, które odizolowują podstawki od podłoża oraz chronią panele przed zarysowaniami podczas przesuwania.
Każda z oferowanych przez nas podstawek pod kolumny jest unikalna, ponieważ granit to kamień naturalny. Poszczególne egzemplarze w obrębie jednego modelu mogą różnić się między sobą natężeniem koloru czy rodzajem ziarna. Podstawki możemy również wykonać w innych kolorach kamienia dostępnych w naszym sklepie – wystarczy skierować do nas zapytanie.