Deski szefa kuchni

Deski do krojenia linii Szefa Kuchni to produkt dla osób wymagających. Duża powierzchnia robocza oraz stabilność deski, idealnie sprawdza się w warunkach panujących podczas pracy w restauracji. Oprócz walorów funkcjonalnych kamienne deski szefa kuchni są niebywale piękne i takie pozostają po latach intensywnego używania. Dzięki temu mogą stanowić element ozdobny w kuchniach otwartych i widocznych z wnętrza restauracji. Deski zostały zaopatrzone w bardzo praktyczne wyżłobienia, tak by móc płytę swobodnie, bezpiecznie i stabilnie przenosić. Nieprzepuszczalny materiał jest łatwy do czyszczenia i nie gromadzi bakterii. Granit to materiał o bardzo dużej odporności na ścieranie i zarysowania, możemy więc swobodnie kroić na nich lub siekać rozmaite produkty spożywcze.

 • 232,00 zł -7% 215,76 zł

  Bardzo trwała deska do krojenia z kamienia naturalnego. Antybakteryjna i stabilna. Produkt na lata.

  Zobacz produkt
 • 289,00 zł 239,00 zł

  Stabilna i odporna na zarysowania deska do krojenia. Idealnie nada się do kuchni w restauracji. Wykonana z niezwykle ładnego kamienia - granitu. Gwarancja niezmiennego wyglądu przez lata. Wymiar: 50x30cm, grubość 3cm. Silikonowe nóżki oraz podcięcia - uchwyty.

  Zobacz produkt
 • 180,00 zł -7% 167,40 zł

  Granitowa deska do kuchni - domowej lub restauracyjnej. Wykonana z granitu - materiału odpornego na ścieranie i gęstego. Przez co deska jest bardzo stabilna i nienasiąkliwa. Wymiar: 50x30cm, grubość 3cm. Silikonowe nożki oraz podcięcia - uchwyty.

  Zobacz produkt
 • 300,00 zł 249,00 zł

  Bardzo stabilna i duża deska kuchenna o szerokim spektrum zastosowań. Wykonana z bardzo twardego materiału - kwarcu. Jej biały kolor świetnie wpisze się w najnowszy styl kuchni. Wymiar: 50x30cm, grubość 2cm. Silikonowe nóżki oraz podcięcia - uchwyty.

  Zobacz produkt
 • 230,00 zł 199,00 zł

  Kamienna deska o dużej powierzchni roboczej. Idealna do zastosowań stacjonarnych np w kuchni restauracyjnej. Wykonana z pięknego indyjskiego granitu Kashmir Gold. Wymiar: 50x30cm, grubość 3cm. Silikonowe nożki oraz podcięcia - uchwyty.

  Zobacz produkt
 • 250,00 zł -7% 232,50 zł

  Duża, stabilna i niezwykle odporna deska kuchenna. Wykonana z pięknego kamienia - granitu. Wymiar: 50x30cm, grubość 3cm. Silikonowe nożki oraz podcięcia - uchwyty.

  Zobacz produkt
 • 245,00 zł -7% 227,85 zł

  Stylowa deska kuchenna o dużej powierzchni. Wykonana z granitu. Sprawdzi się w domu jak i otwartej kuchni restauracyjnej ponieważ cały czas będzie wyglądać estetycznie. Wymiar: 50x30cm, grubość 3cm. Silikonowe nożki oraz podcięcia - uchwyty.

  Zobacz produkt
 • 250,00 zł 219,00 zł

  Kamienna deska do krojenia o bardzo dużej powierzchni roboczej. Stabilna i estetyczna. Wykonana z eleganckiego granitu Star Galaxy. Produkt bardzo odporny na zarysowania oraz ścieranie i wchłanianie. Nadaje się świetnie do kuchni restauracyjnych. Wymiar: 50x30cm, grubość 3cm. Silikonowe nożki oraz podcięcia - uchwyty.

  Zobacz produkt