Bezpieczeństwo zakupów

Czy zakupy przez internet są bezpieczne?

Tak. Bezpieczeństwo Twoich zakupów jest dla nas kluczowe.

Wszystkie transakcje elektroniczne dokonywane w naszym sklepie realizowane są za pośrednictwem zewnętrznego systemu płatności PayU.pl. Jest to system umożliwiający szybkie i bezpieczne transakcje za pomocą karty płatniczej oraz przelewów internetowych.

PayU S.A. jako agent Rozliczeniowy gwarantuje jakość i bezpieczeństwo obsługiwanych transakcji. Operator finansowy PayU S.A. nie przechowuje ani nie przekazuje kontrahentom danych dotyczących kart płatniczych i kont bankowych.

Ponadto PayU korzysta z bezpiecznego połączenia SSL - dzięki temu wszystkie informacje dotyczące płatności, które podajesz na stronach serwisu, są szyfrowane, a tym samym chronione przed dostępem i odczytaniem przez osoby niepowołane.

PayU.pl spełnia międzynarodowe standardy i wymogi bezpieczeństwa i posiada certyfikat PCI DSS - Payment Card Industry Data Security Standard. Jest to światowy standard ustalony przez organizacje płatnicze Visa i MasterCard w celu ochrony informacji związanych z transakcjami internetowymi. Transakcje online są więc nie tylko wygodne, ale przede wszystkim bezpieczne.

Więcej informacji o bezpieczeństwie można znaleźć na www.payu.pl/program-ochrony-kupujacych lub www.payu.pl/bezpieczeństwo-użytkowników.