Podstawki pod figurki / modele / statuetki

Stabilne i eleganckie podstawki z kamienia

Stabilność zawarta w kamieniu.

Wiesz już, że granit, ze względu na swoje niestandardowe właściwości, ma zastosowanie w produkcji wielu rzeczy. Oto kolejne z nich: podstawki pod figurki.

Granit, szczególnie ten w kolorze czarnym, idealnie nadaje się do wykorzystania jako podstawka, postument lub po prostu zwieńczenie różnego rodzaju obiektów kolekcjonerskich – figurek, rzeźb, modeli, kryształów oraz wielu innych. Dlatego cieszy się taką popularnością nie tylko wśród osób prywatnych, ale również w galeriach, muzeach, domach kultury, a nawet w miastach jako podstawa dla dużych obiektów pamiątkowych.

Cechą, która najbardziej wpływa na zasadność wykorzystania kamienia jako podstawy do figurki lub statuetki jest jego waga. Dzięki dużej gęstości szczególnie czarny kamień powoduje że przyklejone lub przykręcone do niego przedmioty stoją niezwykle stabilnie.

Zapraszamy do zapoznania się z naszym asortymentem podstawek pod figurki i inne elementy ozdobne. Możemy wykonać także różnego rodzaju postumenty pod indywidualne zamówienie. Również w ilościach hurtowych przy krótkim czasie realizacji.