Deski do krojenia

Najbardziej higieniczne deski do krojenia z kamienia, które zawsze wyglądają jak nowe

Deski do krojenia wykonane z kamienia to produkt dla osób szukających czegoś stylowego i trwałego, czegoś co przez lata użytkowania nadal wygląda jak nowe. Granit jest kamieniem o właściwościach antybakteryjnych dzięki czemu idealnie nadaje się do kuchni - miejsca gdzie przestrzeganie higieny jest bardzo ważne.

Granitowe deski kuchenne posiadają szerokie spektrum zastosowań, oprócz standardowego krojenia czy siekania, można je wykorzystać do serwowania potraw, przystawek, a nawet jako podkładkę pod gorące naczynia. Inną bardzo ważną zaletą kamienia jest różnorodność barw i wzorów w jakich występuje. Dzięki temu deski do krojenia z tego surowca idealnie wpisują się w każdą aranżację i styl wnętrza oraz indywidualne preferencja klienta.

 • 253,00 zł

  Bardzo trwała deska do krojenia z kamienia naturalnego. Antybakteryjna i stabilna. Produkt na lata.

  Zobacz produkt
 • 350,00 zł

  Konglomerat kwarcowy w odcieniach bieli oraz szarości. Trwały i bardzo lekki.  Wymiar: 50x30cm, grubość 2cm. Silikonowe nóżki oraz podcięcia - uchwyty.

  Zobacz produkt
 • 379,00 zł

  Antybakteryjna deska kuchenna wykonana z granitu Absolut Black. Najlepsza deska do krojenia dostępna na rynku.

  Zobacz produkt
 • 569,00 zł

  Ekskluzywna stolnica kuchenna, wykonana z kamienia naturalnego. Czarny granit, gwarancją czystości i trwałości na lata. Zimny kamień jako idealna powierzchnia robocza do wyrabiania ciasta.

  Zobacz produkt
 • 249,00 zł

  Deska kuchenna wykonana z granitu Via Lattea ma niepowtarzalny wygląd, który idealnie wpisze się w najnowsze trendy interior design. Oprócz nowoczesnego stylu, wykorzystanie kamienia jest gwarancją niezmienności wyglądu przez lata. Granit nie chłonie substancji, nie barwi się i jest bardzo odporny na zarysowania....

  Zobacz produkt
 • 279,00 zł

  Deska do krojenia wykonana z kamienia, który nawet po latach użytkowania będzie nadal wyglądał jak nowy. Granit jest kamieniem bardzo odpornym na ścieranie oraz temperaturę, dzięki temu możliwości jego wykorzystania jest bardzo wiele. Polerowana powierzchnia i prawie zerowa nasiąkliwość sprawiają, że nie chłonie...

  Zobacz produkt
 • 219,00 zł

  Zalety tradycyjnej deski do krojenia oraz tacy do podawania sushi lub przekąsek. Nowoczesny i ekskluzywny styl pasujący do jasnych wnętrz. Deska kamienna została wykonana z odpornego na ścieranie i nasiąkanie polerowanego granitu importowanego aż z Indii. Wymiary: 40x30cm, grubość 1cm. Posiada silikonowe nóżki.

  Zobacz produkt
 • 463,00 zł

  Ekskluzywna stolnica kuchenna, wykonana z kamienia naturalnego. Biało-szary marmur, gwarancją czystości i trwałości na lata. Zimny kamień jako idealna powierzchnia robocza do wyrabiania ciasta.

  Zobacz produkt
 • 289,00 zł

  Wyjątkowy komplet desek do krojenia z najwyższej jakości czarnego kamienia Absolut Black

  Zobacz produkt
 • 330,00 zł

  Bardzo stabilna i duża deska kuchenna o szerokim spektrum zastosowań. Wykonana z bardzo twardego materiału - kwarcu. Jej biały kolor świetnie wpisze się w najnowszy styl kuchni. Wymiar: 50x30cm, grubość 2cm. Silikonowe nóżki oraz podcięcia - uchwyty.

  Zobacz produkt
 • 285,00 zł 254,00 zł

  Kamienna deska o dużej powierzchni roboczej. Idealna do zastosowań stacjonarnych np w kuchni restauracyjnej. Wykonana z pięknego indyjskiego granitu Kashmir Gold. Wymiar: 50x30cm, grubość 3cm. Silikonowe nożki oraz podcięcia - uchwyty.

  Zobacz produkt
 • 259,00 zł

  Oryginalny prezent na każdą okazję - praktyczny i piękny zestaw: deska do krojenia z czarnego kamienia oraz drewniane pudełko z grawerem.  Możliwość wygrawerowania dowolnej dedykacji lub grafiki zarówno na desce jak i na granicie.

  Zobacz produkt
 • 299,00 zł

  Granitowa deska do kuchni - domowej lub restauracyjnej. Wykonana z granitu - materiału odpornego na ścieranie i gęstego. Przez co deska jest bardzo stabilna i nienasiąkliwa. Wymiar: 50x30cm, grubość 3cm. Silikonowe nożki oraz podcięcia - uchwyty.

  Zobacz produkt
 • 319,00 zł

  Duża, stabilna i niezwykle odporna deska kuchenna. Wykonana z pięknego kamienia - granitu. Wymiar: 50x30cm, grubość 3cm. Silikonowe nożki oraz podcięcia - uchwyty.

  Zobacz produkt
 • 275,00 zł

  Stylowa deska kuchenna o dużej powierzchni. Wykonana z granitu. Sprawdzi się w domu jak i otwartej kuchni restauracyjnej ponieważ cały czas będzie wyglądać estetycznie. Wymiar: 50x30cm, grubość 3cm. Silikonowe nożki oraz podcięcia - uchwyty.

  Zobacz produkt
 • 339,00 zł

  Kamienna deska do krojenia o bardzo dużej powierzchni roboczej. Stabilna i estetyczna. Wykonana z eleganckiego granitu Star Galaxy. Produkt bardzo odporny na zarysowania oraz ścieranie i wchłanianie. Nadaje się świetnie do kuchni restauracyjnych. Wymiar: 50x30cm, grubość 3cm. Silikonowe nożki oraz podcięcia - uchwyty.

  Zobacz produkt
 • 120,00 zł

  Deska do krojenia, która będzie Ci służyć przez lata. Wykonana z granitu - polerowanego i zaimpregnowanego dzięki czemu nie wchłania płynów ani zapachów. Produkt wielofunkcyjny. Można użyć do serwowania przekąsek lub odkładania gorących naczyń. Wymiary: 30x20cm, grubość 1cm. Posiada silikonowe nóżki.

  Zobacz produkt
 • 139,00 zł

  Via Lattea to jeden z najładniejszych granitów. Surowiec ten idealnie nadaje się na deskę do krojenia ponieważ oprócz designu jest odporny na powstawanie rys i odbarwienia. Nawet po latach deska do krojenia z tego kamienia będzie jak nowa. Wymiary: 30x20cm, grubość 1cm. Posiada silikonowe nóżki.

  Zobacz produkt
 • 119,00 zł

  Kamienna deska z labradorytu Blue Pearl. Jej polerowana powierzchnia jest niezwykle błyszcząca i odporna na wchłanianie substancji. Kamień jest wytrzymalszy od stali dzięki czemu produkt wiecznie wygląda jak nowy. Wymiary: 30x20cm, grubość 1cm. Posiada silikonowe nóżki.

  Zobacz produkt
 • 137,00 zł

  Czarna deska do krojenia z kamienia naturalnego - granitu Star Galaxy. Dzięki wykorzystaniu granitu deska będzie wiecznie jak nowa, a ponad to będzie jej można używać jako podkładki pod gorące garnki lub do podawania przekąsek. Namiastka blatów z kamienia w Twojej kuchni. Wymiary: 30x20cm, grubość 1cm. Posiada...

  Zobacz produkt
 • 115,00 zł

  Granitowa (nie marmurowa) deska do krojenia, która będzie służyła przez lata nie zmieniając swojego wyglądu. Jej polerowana powierzchnia sprawia, że jest niezwykle gładka i dzięki temu noże nie tępią się, a deska jest odporna na zarysowania. Wymiary: 30x20cm, grubość 1cm. Posiada silikonowe nóżki.

  Zobacz produkt
 • 119,00 zł

  Oryginalna i praktyczna deska kuchenna z kamienia o brązowej barwie. Jest bardzo odporna na ścieranie i odbarwienia - z biegiem czasu nie zmieni swojego wyglądu. Wymiary: 30x20cm, grubość 1cm. Posiada silikonowe nóżki.

  Zobacz produkt
 • 125,00 zł

  Kamienna deska do krojenia z granitu Wiscont White to idealne i piękne połączenie bieli z czernią. Granit świetnie sprawdza się w kuchni ponieważ przez lata pozostaje jak nowy. Na kamieniu bez problemu można stawiać gorące naczynia. Poddany impregnacji i szlifowaniu nie wchłania żadnych cieczy ani zapachów. Wymiary:...

  Zobacz produkt
 • 135,00 zł

  Tak głęboka i zachowująca się jak lustro czerń osiągalna jest tylko w granicie. Oprócz tego deski z tego surowca są bardzo odporne na rysy powstające po nożu oraz na plamy i zapachy. Swobodnie może być wykorzystana do serwowania np. sushi. Pasuje do mebli na wysoki połysk. Wymiary: 30x20cm, grubość 1cm. Posiada...

  Zobacz produkt
 • 219,00 zł

  Deska kuchenna i elegancka taca do podawania potraw lub sushi w jednym. Wykonana z bardzo twardego granitu. Wymiary: 40x30cm, grubość 1cm. Posiada silikonowe nóżki.

  Zobacz produkt
 • 189,00 zł

  Praktyczna i ozdobna deska do krojenia wykonana z kamienia. Jest odporna na ścieranie i temperaturę dzięki czemu zawsze wygląda jak nowa. Jest antybakteryjna i nie odbarwia się. Schnie bardzo szybko. Deskę z kamienia można wykorzystać jak tacę do podawania przystawek. Wymiary: 40x30cm, grubość 1cm. Posiada...

  Zobacz produkt
 • 259,00 zł

  Deska do krojenia z kamienia posiada szereg zalet m. in. jest w znacznym stopniu odporna na zarysowania, na temperaturę oraz wchłanianie substancji. Ponad to dzięki polerowanej strukturze i naturalnemu pięknu może pełnić funkcje dekoracyjne i idealnie pasuje do stylowych kuchni lub salonów. Star Galaxy to granit...

  Zobacz produkt
 • 209,00 zł

  Kuchenna deska z granitu to gwarancja niezmiennego wyglądu przez cały okres użytkowania. Kamień jest wysoce higienicznym materiałem idealnym do wykorzystania w kuchni. Dodatkowo dzięki swojemu naturalnemu pięknu można go wykorzystać do podawania przekąsek. Jest bardzo odporny na temperaturę. Wymiary: 40x30cm,...

  Zobacz produkt
 • 162,00 zł

  Kamienna deska kuchenna wykonana z polerowanego granitu w odcieniach brązu. Kamień ten nosi nazwę Multicolor i pochodzi aż z Indii. Granit świetnie nadaje się na deskę do krojenia ponieważ jest odporny na zarysowania i nie wchłania substancji. Zawsze wygląda jak nowy. Dlaczego deski kamienne są lepsze od...

  Zobacz produkt